– першій Всеукраїнській кінній спільноті!

Якщо Ви всім серцем любите коней та все, що з ними пов’язано, – ласкаво просимо у товариство Ваших однодумців!

Дізнатися більше

UHU – це масштабна спільнота, яка охоплює всю країну та взаємодіє з кожним елементом кінного світу: від звичайних конюхів до власників найбільших кінноспортивних комплексів.

Ми впевнені, що у нашої кінної сфери є усі можливості піднятися на новий, міжнародний рівень. Заради цієї мети і створено UKRAINIAN HORSE UNION!

Дізнатися більше >

Наш реєстр – це перевірений та структурований список спеціалістів кінного світу, створений для зручності усіх сторін. У нього входять кінноспортивні комплекси, конюшні, притулки для коней і перетримки, берейтори, тренери, інструкори, волонтери та інші вакансії кінних професій по всій країні.

Не забудьте зареєструватися, щоб стати частиною всеукраїнського кінного реєстру!

Залишити заявку / Вакансії

UKRAINIAN HORSE UNION пропонує Вам різносторонню освіту у сфері взаємодії з кіньми! Тут Ви можете дізнатися повну інформацію про всі поточні та майбутні семінари, отримати доступ до професійної літератури, отримати консультацію спеціалістів, записатися на індивідуальне заняття або організувати семінар у власному кінному клубі!

Ми впевнені, що тільки за допомогою потужного освітнього фундаменту намі вдасться вийти на новий рівень розвитку.

Зв’язатися з нами

Ми впевнені, що за допомогою мистецтва можно зробити так само багато, як і за допомогою освіти. Адже мистецтво дозволяє висловлювати свої емоції мовою, яка зрозуміла абсолютно кожному!

Тому UHU активно сприяє вираженню кінних тем, ідей та проблем мовою найрізноманітніших форм мистецтва.

Якщо Ви – творча людина, то ми будемо раді допомогти Вам у створенні Вашого власного арт-заходу – чи то виставка картин, чи показ фільму, чи навіть воркшоп просто неба.

Зв’язатися з нами

Тільки разом ми можемо допомогти нашій країні вийти на новий рівень розвитку кінної сфери. Партнерство з UHU дозволить Вам не лише отримати низку привілеїв, доступ до корисних ресурсів та унікальної інформації, але й надасть нам можливість разом допомогти ще більшій кількості коней!

Наші партнери

Ви можете допомогти нам у розвитку кінної сфери або будь-якого окремого проекту, який здається Вам особливо важливим. Усі кошти, які надходять на рахунок Спільноти, будуть спрямовані на підтримку існуючих освітніх, благодійних та арт-проектів, а також на втілення у життя нових! Ми від усього серця будемо вдячні Вам за будь-яке сприяння нашій справі.

Ви можете допомогти UKRAINIAN HORSE UNION просто зараз, ставши волонтером або зробивши донейшн.

Зв’язатися з нами

Якщо у Вас виникли питання, пропозиції чи побажання, Ви можете зв’язатися з нами по будь-якому з контактів.

+38 (095) 837 12 48 В’ячеслав

+38 (093) 598 35 23 Юлія

Дизайн сайту Сергей Герасимов

Разробка сайту San&Avada